    ATWSH5X100 Facom Insexmejsel 30 mm
    Facom ATWSH5X100Art.nr: 1913316
    Facom
    Insexmejsel
    30 mm
    Inkl. moms
    Skickas om 9-14 dagar
    30 dagars öppet köp
    Beskrivning
    Art.nr: 1913316
    Facom
    Produktinformation
    Tekniska data:
    D 30 mm
    d1 x L1 5,0 x 100 mm
    L 208 mm
    L2 109 mm
    Hex 5,0 mm
    Vikt 80 g
    • Sfäriskt huvud för vinklade skruvar upp till 30°
    • Ergonomiskt handtag i tvåkomponentsmaterial
    • Hex 5 mm med klinglängd 100 mm
    • Total längd 208 mm
    • Liten och behändig med vikt 80 g
    Antal delar 1
    T-handtag Nej
    Gnistfri Nej
    Nyckelvidd, metrisk 30 mm