Gratis frakt över 999 kr*

Milwaukee 4932471356Art.nr: 2290205

Milwaukee
Fällkniv
kompakt
Beskrivning
Art.nr: 2290205
Kompakt fällkniv med slimmad design som passar i fickan. Har knivblad som lätt fälls ut med en hand, detta sparar tid och frigör den andra handen. Försedd med bältesclip och praktisk ögla för smidig förvaring och upphängning.
Prisjakt
PriceRunner
168 kr
Inkl. moms
Fler än 10 st i lager | Skickas måndag, 8 dec.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 2290205
Kompakt fällkniv med slimmad design som passar i fickan. Har knivblad som lätt fälls ut med en hand, detta sparar tid och frigör den andra handen. Försedd med bältesclip och praktisk ögla för smidig förvaring och upphängning.

Produktinformation

Milwaukee 4932471356 är en kompakt fällkniv med slimmad design som passar i fickan. Fällkniven har knivblad som lätt fälls ut med en hand, detta sparar tid och frigör den andra handen. Bladbyte sker verktygsfritt. Försedd med bältesclip och praktisk ögla för smidig förvaring och upphängning.


Egenskaper
  • Knivbladet fälls lätt ut med en hand, vilket sparar tid och frigör den andra handen
  • Verktygsfritt bladbyte - Sparar tid vid bladbyte
  • Slimmad design gör att kniven passar i fickan
  • Bältesclip för smidig förvaring
  • Praktisk ögla för upphägning
  • Kompatibel med standardblad

EAN 4058546289843

Tillverkare 

Tillverkares postadress 

Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information

5,0/ 5
6 omdömen
Stefan, 19 juli
5,0
Lätt och smidig att ha i fickan istället för en tung och skramlande gipskniv. Om man inte gipsar förstås. Men perfekt till att sprätta upp alla möjliga förpackningar mm. Bara att flippa upp med en hand och bladbyte går på nolltid.
Kalle Modén, 5 oktober
5,0
Perfekt liten kniv att ha på jobbet för att öppna lådor och skära papp. Smidigt att öppna med en hand
Reidar Raade, 28 maj
5,0
Super praktisk til å åpne esker og pakker
Cato Kristiansen, 15 januari
5,0
Grei å ha i snekker vesten . Virker solid
Mikko Majuri, 11 augusti
5,0
Paras. Ehdottomasti paras. 1 käden aukaisu ja sulkeminen, Tyylillä! Vaihtoterä jonka voi kääntää. Mitä muuta mies voi tarvita?

Rekommenderat