Duravit 0099421000Art.nr: 4045918
Handduksstång
Beskrivning
Art.nr: 4045918Duravit Starck T Handduksstång i krom. Mått: 610x73x50 mm.
1 430 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 9-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4045918Duravit Starck T Handduksstång i krom. Mått: 610x73x50 mm.
Produktinformation
Duravit Starck T Handduksstång i krom. Mått: 610x73x50 mm.
| Tekniska data | |
| Antal handdukar | 1 |
|---|---|
| Antal våningar | 1 |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Diameter | 15 mm |
| Djup | 73 mm |
| Färg | Krom |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 610 mm |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Med tvättlapphållare | Nej |
| Med utbytbart skyddshuv/fäste | Nej |
| Monteringsmetod | Vägg |
| Självmordssäkrad | Nej |
| Svirvelbar | Nej |
| Utdragbar | Nej |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rund |
| Ytbehandling | Polerad/Putsad |
| Ytskydd | Förkromad |
| REACH Datum | 2021-07-19 |
| REACH Informationsplikt | Nej |
Material Mässing
Svängbar Nej
Bredd 610 cm
Ytskydd Förkromad
Färg Krom
EAN 4053424693866
RSK-nummer 8755116
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
