Venture Home RedangArt.nr: 4086102
Loungefåtölj
Beskrivning
Art.nr: 4086102Redang loungefåtölj i vitt bouclétyg är en stilfull och bekväm möbel som ger en modern och lyxig känsla. Den generösa formen bjuder in till avkoppling och gör fåtöljen perfekt för både uteplats och inomhusmiljö.
4 476 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086102Redang loungefåtölj i vitt bouclétyg är en stilfull och bekväm möbel som ger en modern och lyxig känsla. Den generösa formen bjuder in till avkoppling och gör fåtöljen perfekt för både uteplats och inomhusmiljö.
Produktinformation
Redang loungefåtölj i vitt bouclétyg är en stilfull och bekväm möbel som ger en modern och lyxig känsla. Den generösa formen bjuder in till avkoppling och gör fåtöljen perfekt för både uteplats och inomhusmiljö. Bouclétyget i vitt ger ett elegant och trendigt uttryck som lyfter varje rum eller uteplats med en sofistikerad touch. Redang loungefåtölj är det självklara valet för dig som vill kombinera komfort med stilren design.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg | Vit |
|---|---|
| Material totalt sits/rygg | Olefin, Polyester |
| Total höjd | 83 cm |
| Total bredd | 90 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Sittbredd | 90 cm |
| Sittdjup | 72 cm |
| Totalt djup | 118 cm |
| Ytfinish/beläggning | Ja |
| Viktkapacitet | 150 kg |
Serie Venture Home Redang
EAN 7340220866455
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
