Designlight D-MA18DArt.nr: 2818556
Drivdon
dimbar
Beskrivning
Art.nr: 2818556Dimbart drivdon avsett för 350 mA LED-armaturer. Drivdonet är lämpligt för konstantström och med kapslingsklass IP20.
Produkten har utgått
Finns i olika varianter
Beskrivning
Art.nr: 2818556Dimbart drivdon avsett för 350 mA LED-armaturer. Drivdonet är lämpligt för konstantström och med kapslingsklass IP20.
Produktinformation
Designlight D-MA9D är ett drivdon som används anläggningar där flertalet drivdon skall styras via samma ljusreglage parallellkopplas dessa enkelt på primärsidan.
- Med bakkants- och framkantsdimmer
- Kapslingsklass (IP): IP20
| Utgångsström från/till | 350 mA |
| Utspänning | 25-50 V |
| Uteffekt från/till | 9-18 W |
| Kapsling | Plasthus |
| Höjd | 28 mm |
| Längd | 134 mm |
| Bredd | 44 mm |
| Skyddsklass | III |
Bredd 44 mm
EAN 7340132802206
E-nummer 7981795
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
