Stafa 0502200036Art.nr: 3014850
Universalskruv
4,5 mm TKX 200-pack, FZB
Beskrivning
Art.nr: 3014850Träskruv med rundat huvud och pozidriv (Z) krysspår.
71 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 7-10 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3014850Träskruv med rundat huvud och pozidriv (Z) krysspår.
Produktinformation
Träskruv med rundat huvud och pozidriv (Z) krysspår.
| Tekniska data | |
| Diameter | 4.5 mm |
|---|---|
| Diameter huvud | 9 mm |
| Huvudform | Kullrigt huvud (Pan head) |
| Längd | 25 mm |
| Material | Stål |
| Beteckning | TKX |
| Bits storlek | PZD2 |
| Ytbehandling | Blankförzinkad |
Förpackningsstorlek 200 Styck
Längd 25 mm
Huvuddiameter 9 mm
Bits PZD2
Diameter 4.5 mm
Ytbehandling Galvaniserad/Elförzinkad
EAN 8714723060907
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
