Schäfer & Peters 904744050/30Art.nr: 3013602
Träskruv
TFT A4
Beskrivning
Art.nr: 3013602Träskruv syrafast A4
198 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 9-16 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3013602Träskruv syrafast A4
Produktinformation
Träskruv syrafast A4
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 20 |
|---|---|
| Diameter | 4.0 mm |
| Diameter huvud | 8 mm |
| Försänkt huvud | Ja |
| Helgängad | Nej |
| Huvudform | Övrigt |
| Höjd huvud | 2.95 mm |
| Kategori rostfritt stål (ISO 3506) | A4 |
| Längd | 50 mm |
| Längd gänga | 30 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Skruvsystem | Torx (TX) |
| Beteckning | TFTD |
Förpackningsstorlek 200 Styck
Längd 50 mm
Huvuddiameter 8 mm
Bits T20
Diameter 4 mm
EAN 7319003572364
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
