Jetting Screws 5705025Art.nr: 3015475
Träskruv
5 mm TFT, FZB
Beskrivning
Art.nr: 3015475TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
65 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-04-07
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3015475TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
Produktinformation
TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 25 |
|---|---|
| Diameter | 5 mm |
| Diameter huvud | 10 mm |
| Försänkt huvud | Ja |
| Helgängad | Ja |
| Huvudform | Övrigt |
| Höjd huvud | 3 |
| Längd | 25 mm |
| Längd gänga | 25 mm |
| Skruvsystem | Torx (TX) |
| Beteckning | TFT |
Längd 25 mm
Huvuddiameter 10 mm
Bits T25
Diameter 5 mm
EAN 7393940019878
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
