Schäfer & Peters 09334802470Art.nr: 3013033
Sexkantsskruv
M24 DIN 933, M6S A4/80, 10-pack
Beskrivning
Art.nr: 3013033M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
768 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-04-07
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3013033M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
| Tekniska data | |
| Gängstigning | 3.0 mm |
|---|---|
| Gängtyp | M (metrisk) |
| Helgängad | Ja |
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 15.0 mm |
| Längd | 70 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Nyckelvidd | 36 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 24 |
| Beteckning | M6S |
| Materialkvalitet | A4-80 |
| Standard | DIN 933 |
Förpackningsstorlek 10 Styck
Längd 70 mm
Huvuddiameter 15.0 mm
EAN 7319001620401
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
