Schäfer & Peters 093328140Art.nr: 3014083
Sexkantsskruv
M8 M6S, DIN 933, A2
Beskrivning
Art.nr: 3014083M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
542 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 11-13 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3014083M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
| Tekniska data | |
| Gängtyp | M (metrisk) |
|---|---|
| Helgängad | Ja |
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 5.3 mm |
| Längd | 140 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Nyckelvidd | 13 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 8 |
| Beteckning | M6S |
| Standard | DIN 933 |
Förpackningsstorlek 50 Styck
Längd 140 mm
Diameter 8 mm
EAN 4043377091819
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
