REYHER 009338100100050Art.nr: 3008290
Sexkantsskruv
M10 FZB, DIN 933, M6S 8.8
Beskrivning
Art.nr: 3008290M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
294 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
1 st i lager | Skickas tisdag, 7 apr.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3008290M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantsskruv enligt DIN 933, helgängad.
| Tekniska data | |
| Gängstigning | 1.5 mm |
|---|---|
| Gängtyp | M (metrisk) |
| Helgängad | Ja |
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 6.4 mm |
| Längd | 50 mm |
| Material | Stål |
| Materialkvalitet | Stål (8.8) |
| Nyckelvidd | 17 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 10 |
| Beteckning | M6S |
Förpackningsstorlek 100 Styck
Längd 50 mm
Ytbehandling Förzinkad
EAN 7319000121954
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
