REYHER 009318100060045Art.nr: 3006937
Sexkantsskruv
M6 M6S 8.8, FZB ISO 4014
Beskrivning
Art.nr: 3006937M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4014 (DIN 931), delgängad.
222 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-04-27
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3006937M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4014 (DIN 931), delgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4014 (DIN 931), delgängad.
| Tekniska data | |
| Gängstigning | 1.0 mm |
|---|---|
| Gängtyp | M (metrisk) |
| Helgängad | Nej |
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 4.0 mm |
| Längd | 45 mm |
| Längd gänga | 18 mm |
| Material | Stål |
| Materialkvalitet | Stål (8.8) |
| Nyckelvidd | 10 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 6 |
| Beteckning | M6S |
Förpackningsstorlek 200 Styck
Längd 45 mm
Diameter 6 mm
Ytbehandling Förzinkad
EAN 8714723004666
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
