REYHER 009318000200090Art.nr: 3006101
Sexkantsskruv
M20 M6S 8.8, ISO 4014
Beskrivning
Art.nr: 3006101M-gänga. Sexkantskruv enligt ISO 4014 (DIN 931) delgängad.
487 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 11-13 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3006101M-gänga. Sexkantskruv enligt ISO 4014 (DIN 931) delgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantskruv enligt ISO 4014 (DIN 931) delgängad.
| Tekniska data | |
| Helgängad | Nej |
|---|---|
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 12.5 mm |
| Längd | 90 mm |
| Längd gänga | 46 mm |
| Material | Stål |
| Materialkvalitet | Stål (8.8) |
| Nyckelvidd | 30 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 20 |
| Ytskydd | Obehandlad |
| Beteckning | M6S |
Förpackningsstorlek 25 Styck
Längd 90 mm
Huvuddiameter 30 mm
Diameter 20 mm
Ytbehandling Obehandlad
EAN 7319000718949
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
