REYHER 009311000120085Art.nr: 3006250
Sexkantsskruv
M12 M6S 10.9, DIN 931, 50-pack
Beskrivning
Art.nr: 3006250M-gänga. Sexkantskruv enligt DIN 931 delgängad.
335 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 11-13 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3006250M-gänga. Sexkantskruv enligt DIN 931 delgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantskruv enligt DIN 931 delgängad. Stål 10.9 obehandlad.
| Tekniska data | |
| Helgängad | Nej |
|---|---|
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 7.5 mm |
| Längd | 85 mm |
| Längd gänga | 30 mm |
| Material | Stål |
| Materialkvalitet | Stål (10.9) |
| Nyckelvidd | 19 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 12 |
| Ytskydd | Obehandlad |
| Beteckning | M6S |
Förpackningsstorlek 50 Styck
Längd 85 mm
Huvuddiameter 7.5 mm
Ytbehandling Obehandlad
EAN 4043952211601
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
