Ejot 905678Art.nr: 3005011
Fönsterbleckskruv
Ejofix 3,5 x 25 mm, 500-pack
Beskrivning
Art.nr: 3005011Ejofix -FP uppfyller BYGGAMAs krav på funktion och kvalitet. Låg skalle och material i rostfritt syrafast stål ger täta och underhållsfria montage.
823 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 6-9 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3005011Ejofix -FP uppfyller BYGGAMAs krav på funktion och kvalitet. Låg skalle och material i rostfritt syrafast stål ger täta och underhållsfria montage.
Produktinformation
Ejofix -FP uppfyller BYGGAMAs krav på funktion och kvalitet. Låg skalle och material i rostfritt syrafast stål ger täta och underhållsfria montage. Övrigt: Låg skalle.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 1 |
|---|---|
| Diameter | 3.5 mm |
| Diameter huvud | 8 mm |
| Kategori rostfritt stål (ISO 3506) | A4 |
| Längd | 25 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| RAL-nummer | 3009 |
| Skruvsystem | Invändig fyrkant |
| Beteckning | Ejofix-FP |
| Färg | Oxidröd |
| Material | Rostfritt syrafast stål A4 |
Förpackningsstorlek 500 Styck
Längd 25 mm
Huvuddiameter 8 mm
Diameter 3.5 mm
EAN 7319619056548
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
