FIXX 1531709Art.nr: 3052537
Montageskruv
4.2 mm, RF-A2
Beskrivning
Art.nr: 3052537En montageskruv för montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (förborra i stål) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Skruven har ett lågkullrigt brickhuvud och en huvudhöjd på 2,5 mm.
719 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-04-07
Om du vill bevaka när produkten är åter i lager behöver du acceptera cookies för marknadsföring. Klicka här för att hantera cookies.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3052537En montageskruv för montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (förborra i stål) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Skruven har ett lågkullrigt brickhuvud och en huvudhöjd på 2,5 mm.
Produktinformation
En montageskruv för montering av skivmaterial mot underlag av trä- eller stålregel (förborra i stål) och fästa plåt mot plåt där ett plant huvud krävs. Skruven har ett lågkullrigt brickhuvud och en huvudhöjd på 2,5 mm.
- Diameter: 4.2 mm
- Längd: 14 mm
- Fixx-pack: PA 7
- Diameter huvud: 10.5 mm
- Bits storlek: PH2
- Material: Rostfritt stål A2
- Ytbehandling: Rostfri A2
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 2 |
|---|---|
| Diameter | 4.2 mm |
| Diameter huvud | 10.5 mm |
| Kategori rostfritt stål (ISO 3506) | A2 |
| Längd | 14 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Skruvsystem | Phillips (PH) |
| Fixx-pack | PA 7 |
| Material | Rostfritt stål A2 |
Längd 14 mm
Huvuddiameter 10.5 mm
Bits 2
Diameter 4.2 mm
Ytbehandling Obehandlad
EAN 7333123000545
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
