REYHER 003160100080040Art.nr: 3006711
Vingskruv
ADUC JÄRN, FZB DIN 316
Beskrivning
Art.nr: 3006711M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
571 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 10-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3006711M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
Produktinformation
M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
| Tekniska data | |
| Gängstigning | 1.25 mm |
|---|---|
| Gängtyp | M (metrisk) |
| Huvudform | Övrigt |
| Höjd huvud | 20.0 mm |
| Längd | 40 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 8 |
| Beteckning | MVS |
| Mått över vingarna | 39 mm |
| Norm | DIN 316 |
| Ytbehandling | Blankförzinkad |
Förpackningsstorlek 50 Styck
Längd 40 mm
Diameter 8 mm
Ytbehandling Förzinkad
EAN 7319002004101
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
