REYHER 003160100080020Art.nr: 3006708
Vingskruv
ADUC JÄRN, FZB DIN 316
Beskrivning
Art.nr: 3006708M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
994 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
4 st i lager | Skickas inom 24 timmar!
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3006708M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
Produktinformation
M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
| Tekniska data | |
| Gängstigning | 1.25 mm |
|---|---|
| Gängtyp | M (metrisk) |
| Huvudform | Övrigt |
| Höjd huvud | 20.0 mm |
| Längd | 20 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 8 |
| Beteckning | MVS |
| Mått över vingarna | 33 mm |
| Norm | DIN 316 |
| Ytbehandling | Blankförzinkad |
Förpackningsstorlek 100 Styck
Längd 20 mm
Diameter 8 mm
Ytbehandling Förzinkad
EAN 7319002003869
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
