REYHER 003160100050025Art.nr: 3006703
Vingskruv
ADUC JÄRN, FZB DIN 316
Beskrivning
Art.nr: 3006703M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
678 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 10-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3006703M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
Produktinformation
M-gänga. Vingskruv enligt DIN 316.
| Tekniska data | |
| Gängstigning | 0.8 mm |
|---|---|
| Gängtyp | M (metrisk) |
| Huvudform | Övrigt |
| Höjd huvud | 13.0 mm |
| Längd | 25 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 5 |
| Beteckning | MVS |
| Mått över vingarna | 26 mm |
| Norm | DIN 316 |
| Ytbehandling | Blankförzinkad |
Förpackningsstorlek 100 Styck
Längd 25 mm
Ytbehandling Galvaniserad/Elförzinkad
EAN 7319002002466
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
