Grabber PTX75UKArt.nr: 3000798
Golv- och listskruv
UTVÄNDIG 250-pack
Beskrivning
Art.nr: 3000798Användningsområde: Specialskruv för massiva trägolv från 14-22mm , panel, listverk, fönster, tak och golv, Sprickfritt montage!
Bits: TX. Bits ingår i förpackning.
Bits: TX. Bits ingår i förpackning.
Produkten har utgått
Finns i olika varianter
Beskrivning
Art.nr: 3000798Användningsområde: Specialskruv för massiva trägolv från 14-22mm , panel, listverk, fönster, tak och golv, Sprickfritt montage!
Bits: TX. Bits ingår i förpackning.
Bits: TX. Bits ingår i förpackning.
Produktinformation
Användningsområde: Specialskruv för massiva trägolv från 14-22mm , panel, listverk, fönster, tak och golv, Sprickfritt montage!
Bits: TX. Bits ingår i förpackning.
Bits: TX. Bits ingår i förpackning.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 20 |
|---|---|
| Diameter | 4.5 mm |
| Diameter huvud | 6 mm |
| Korrosionsklass (EN ISO 9223) | C4 |
| Längd | 75 mm |
| Längd gänga | 45 mm |
| Skruvsystem | Torx (TX) |
| Beteckning | PTX75U |
| Material | Sätthärdat stål |
Förpackningsstorlek 250 Styck
Längd 75 mm
Huvuddiameter 6 mm
Bits TX20
Diameter 4.5 mm
Användningsmiljö Utomhus trädgård
Korrosivitetsklass C4
EAN 7391695504588
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
