Ejot 130680Art.nr: 4068957
Blindnit
försänkt, AL/ST
Beskrivning
Art.nr: 4068957Ejot 130680 är en blindnit med försänkt huvud 120 grader och splint av stål.
330 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 5-8 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4068957Ejot 130680 är en blindnit med försänkt huvud 120 grader och splint av stål.
Produktinformation
Ejot 130680 är en blindnit med försänkt huvud 120 grader och splint av stål.
| Tekniska data | |
| Diameter | 4.8 mm |
|---|---|
| Huvudform | Försänkt |
| Klämområde | 10.0-12.0 mm |
| Längd | 16 mm |
| Material hylsa | Aluminium |
| Material splint | Stål |
| Beteckning | AL/STFS |
| Huvuddiameter | 9.0 mm |
Förpackningsstorlek 250 Styck
Längd 16 mm
EAN 7319611306801
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
