Grohe Cube CeramicArt.nr: 4033549
Tvättställ
Beskrivning
Art.nr: 4033549GROHE Cube Ceramic är ett 455x350 mm vägghängt tvättställ med bräddavlopp. Ditt kapprum eller andra badrum behöver inte sakna smarta funktioner eller visuell charm tack vare det trendiga och minimalistiska GROHE Cube Ceramic 45-tvättstället.
2 170 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 10-17 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4033549GROHE Cube Ceramic är ett 455x350 mm vägghängt tvättställ med bräddavlopp. Ditt kapprum eller andra badrum behöver inte sakna smarta funktioner eller visuell charm tack vare det trendiga och minimalistiska GROHE Cube Ceramic 45-tvättstället.
Produktinformation
GROHE Cube Ceramic är ett 455x350 mm vägghängt tvättställ med bräddavlopp. Ditt kapprum eller andra badrum behöver inte sakna smarta funktioner eller visuell charm tack vare det trendiga och minimalistiska GROHE Cube Ceramic 45-tvättstället. Det här prydliga väggmonterade tvättstället är designat med rena linjer och grundformer och mäter 455x350 mm. Tvättställets eldfasta lera i glänsande Alpine White ger en hållbar yta som behåller sitt fantastiska utseende under många år framöver. Dessutom förhindrar den innovativa GROHE PureGuard-ytbehandlingen ansamling av bakterier och avvisar smuts och kalk för ett glänsande och lättrengjort alternativ.
- Vägghängd
- 1 hål
- Med bräddavlopp
- 455 x 350 mm
- Sanitetsporslin
- Fin eldfast lera
- PureGuard anit-droppbeläggning och anit-bakteriell glasering
Leveransomfattning
- Monteringssats
| Tekniska data | |
| Antal armaturhål per tvättställ | 1 |
|---|---|
| Antal bassänger | 1 |
| Anti-bakteriell | Ja |
| Armaturhål | Mitten |
| Bredd/Diameter | 455 mm |
| c/c-mått bulthål | 280-280 mm |
| Diameter utloppshål | 46 mm |
| Djup | 350 mm |
| Form | Rektangulär |
| Färg | Vit |
| Höjd | 125 mm |
| Lämplig för ben | Nej |
| Lämplig för hörnmontering, höger | Nej |
| Lämplig för hörnmontering, vänster | Nej |
| Lämplig för möbelmontering | Nej |
| Lämplig för pelare | Nej |
| Lämplig för vattenlåskåpa | Ja |
| Material | Keramik |
| Med bakvägg | Nej |
| Med bottenventil | Nej |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Monteringsmetod | Hängande |
| Smutsavvisande | Ja |
| Stansbara armaturhål | Ingen |
| Typ av fastsättning | Konsol och bult |
| Vattenlåskåpa medlevereras | Nej |
Material Porslin
Form Rektangulär
Kranhålsplacering Mitten
CC-mått 280 mm
Monteringsmått (LxB) 350 mm
Med kranhål Ja
Bredd 455 mm
Djup 350 mm
Bräddavlopp Ja
Färg Vit
EAN 4005176442674
RSK-nummer 7550805
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
