INR LINEArt.nr: 3132691
Handdukstork
175 cm
Beskrivning
Art.nr: 3132691Originalet bland långsmala handdukstorkar – LINE – har med sin stringenta design förmågan att passa överallt, även i de allra minsta badrummen, och ger ett behagligt stämningsljus kvällstid tack vare den blå lysdioden i toppen som indikerar påslaget läge. LINE är dessutom energisnål och drar inte mer än en vanlig glödlampa.
4 192 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3132691Originalet bland långsmala handdukstorkar – LINE – har med sin stringenta design förmågan att passa överallt, även i de allra minsta badrummen, och ger ett behagligt stämningsljus kvällstid tack vare den blå lysdioden i toppen som indikerar påslaget läge. LINE är dessutom energisnål och drar inte mer än en vanlig glödlampa.
Produktinformation
Originalet bland långsmala handdukstorkar – LINE – har med sin stringenta design förmågan att passa överallt, även i de allra minsta badrummen, och ger ett behagligt stämningsljus kvällstid tack vare den blå lysdioden i toppen som indikerar påslaget läge. LINE är dessutom energisnål och drar inte mer än en vanlig glödlampa.
- Elektrisk
- Med brytare
- Vit
- Lackerad
| Tekniska data | |
| Bredd | 85 mm |
|---|---|
| Höjd | 1750 mm |
| Djup | 95 mm |
| Matningsspänning | 230 V |
| Kapslingsklass | IP44 |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Max. ineffekt värme | 29 W |
| REACH Datum | 2022-01-17 |
| REACH Informationsplikt | No |
| Utförande | Matte White |
Höjd 1750 mm
Effekt 29 W
Bredd 85 mm
Färg Vit
EAN 7392102902430
RSK-nummer 8754183
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
