Venture Home RedangArt.nr: 4086119
Loungefåtölj
Beskrivning
Art.nr: 4086119Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla. Med sitt tyg i vita och gula ränder blir den en färgstark detalj som både sticker ut och sprider glädje.
4 299 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086119Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla. Med sitt tyg i vita och gula ränder blir den en färgstark detalj som både sticker ut och sprider glädje.
Produktinformation
Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla. Med sitt tyg i vita och gula ränder blir den en färgstark detalj som både sticker ut och sprider glädje. Den mjuka och flexibla formen gör den perfekt som extra sittplats, fotpall eller bara som en skön plats att luta sig tillbaka på. Redang ottoman är det självklara valet för dig som vill kombinera komfort med en livfull och modern design.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg | Gul |
|---|---|
| Material totalt sits/rygg | Olefin |
| Total höjd | 83 cm |
| Total bredd | 90 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Sittbredd | 90 cm |
| Sittdjup | 72 cm |
| Totalt djup | 118 cm |
| Ytfinish/beläggning | Ja |
| Viktkapacitet | 150 kg |
Serie Venture Home Redang
EAN 7340220866530
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
