Brafab SamvaroArt.nr: 4086149
Solsäng
Beskrivning
Art.nr: 4086149Denna extra breda solsäng erbjuder generös komfort med en inbyggd sidohylla på höger sida för dryck, böcker eller solkräm. Tack vare hjulen är den enkel att flytta, och med mjuka tyger och en design skapad för avkoppling tillför den ännu mer bekvämlighet och elegans till din utemiljö.
5 354 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086149Denna extra breda solsäng erbjuder generös komfort med en inbyggd sidohylla på höger sida för dryck, böcker eller solkräm. Tack vare hjulen är den enkel att flytta, och med mjuka tyger och en design skapad för avkoppling tillför den ännu mer bekvämlighet och elegans till din utemiljö.
Produktinformation
Denna extra breda solsäng erbjuder generös komfort med en inbyggd sidohylla på höger sida för dryck, böcker eller solkräm. Tack vare hjulen är den enkel att flytta, och med mjuka tyger och en design skapad för avkoppling tillför den ännu mer bekvämlighet och elegans till din utemiljö. Dynan har TPU-liner.
En modern och samtidigt klassisk serie i aluminium som bjuder på många kombinationsmöjligheter. De runda och mjuka formerna skapar en trivsam och inbjudande känsla i serien, där detaljerna står i fokus. Kollektionen finns i flera färger och omfattar soffor, matgrupper, vilsängar och serveringsvagnar – vilket gör det enkelt att matcha hela uteplatsen i samma stil.
En modern och samtidigt klassisk serie i aluminium som bjuder på många kombinationsmöjligheter. De runda och mjuka formerna skapar en trivsam och inbjudande känsla i serien, där detaljerna står i fokus. Kollektionen finns i flera färger och omfattar soffor, matgrupper, vilsängar och serveringsvagnar – vilket gör det enkelt att matcha hela uteplatsen i samma stil.
| Tekniska data | |
| Kollektion | Samvaro |
|---|---|
| Färg | Dusty Green/Teddy Beige |
| Material | Aluminium, Textilene, Återvunnen polyester |
| Egenskap | Vattentåliga dynor (TPU-liner), Justerbar rygg |
| Längd | 218 cm |
| Bredd | 92 cm |
| Maxhöjd | 108 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Nettovikt/st | 19 kg |
Serie Brafab Samvaro
EAN 7393260064114
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
