Brafab WeldonArt.nr: 4086154
Loungesoffa
Beskrivning
Art.nr: 4086154Sitt skönt med stil. En rejäl och fin hörnsoffa som verkligen förlänger hemmet utåt.
15 879 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 3-4 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086154Sitt skönt med stil. En rejäl och fin hörnsoffa som verkligen förlänger hemmet utåt.
Produktinformation
Sitt skönt med stil. En rejäl och fin hörnsoffa som verkligen förlänger hemmet utåt. De generösa sittplatserna ramas in av de tvärgående linjerna i armstöden. Lutningen på ryggstödet är snyggt och perfekt för avkoppling.
Weldon är en serie i tilltalande design och med matt finish. De byggbara delarna har allvädersdynor - perfekt för nordiskt klimat.
Weldon är en serie i tilltalande design och med matt finish. De byggbara delarna har allvädersdynor - perfekt för nordiskt klimat.
| Tekniska data | |
| Kollektion | Weldon |
|---|---|
| Färg | Vit/Grå |
| Material | Aluminium, Olefin |
| Egenskap | Byggbar, Vattentåliga dynor (allvädersskum) |
| Bredd | 226 cm |
| Maxbredd | 226 cm |
| Djup | 82 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Nettovikt/st | 48,25 kg |
EAN 6955173910547
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
