Schneider Electric LGY410028Art.nr: 3101814
Distributionsblock
4 pol, 100 A, 4x7 skruvanslutningar
Beskrivning
Art.nr: 3101814Schneider Electric LGY410028 distributionsblock 4P 100 A för 4x7 anslutningar. Mjukledare 2x1,5-16 mm2 + 5x1,5-10 mm2.
Inkl. moms
Skickas om 2-3 veckor
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Produktinformation
Schneider Electric LGY410028 distributionsblock 4P 100 A för 4x7 anslutningar. Mjukledare 2x1,5-16 mm2 + 5x1,5-10 mm2.
| Tekniska data | |
| Typ | LGY410028 |
|---|---|
| Trådarea | 25 mm² |