Schneider Electric LGY112510Art.nr: 3101813
Distributionsblock
1 pol, 125A, 10 skruvanslutningar
Beskrivning
Art.nr: 3101813Schneider Electric LGY112510 distributionsblock, Linergy, 1 P, 125 A, 10 skruvanslutningar. Mjukledare 2x6-35mm2 + 2x1,5-16mm2 + 6x1,5-10mm2.
Inkl. moms
Skickas 2026-05-22
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Produktinformation
Schneider Electric LGY112510 distributionsblock, Linergy, 1 P, 125 A, 10 skruvanslutningar. Mjukledare 2x6-35mm2 + 2x1,5-16mm2 + 6x1,5-10mm2.
| Tekniska data | |
| Typ | LGY112510 |
|---|---|
| Trådarea | 35 mm² |