Jetting Screws 5704050Art.nr: 3015468
Träskruv
4 mm TFT, FZB
Beskrivning
Art.nr: 3015468TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
116 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Fler än 10 st i lager | Skickas tisdag, 7 apr.
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3015468TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
Produktinformation
TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 20 |
|---|---|
| Diameter | 4 mm |
| Diameter huvud | 8 mm |
| Försänkt huvud | Ja |
| Helgängad | Nej |
| Huvudform | Övrigt |
| Höjd huvud | 2.5 |
| Längd | 50 mm |
| Längd gänga | 30 mm |
| Skruvsystem | Torx (TX) |
| Beteckning | TFT |
Förpackningsstorlek 200 Styck
Längd 50 mm
Huvuddiameter 8 mm
Bits T20
Diameter 4 mm
Ytbehandling Förzinkad
EAN 7393940019731
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
