REYHER 040178200160220Art.nr: 4030707
Sexkantsskruv
M6S 8.8 varmförzinkad, ISO 4017
Beskrivning
Art.nr: 4030707M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4017 (DIN 933), helgängad.
376 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 10-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4030707M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4017 (DIN 933), helgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4017 (DIN 933), helgängad.
| Tekniska data | |
| Gängtyp | M (metrisk) |
|---|---|
| Helgängad | Ja |
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 10.0 mm |
| Längd | 220 mm |
| Material | Stål |
| Materialkvalitet | Stål (8.8) |
| Nyckelvidd | 24 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 16 |
| Ytskydd | Varmförzinkad |
| Beteckning | M6S |
| Norm | ISO 4017 |
Förpackningsstorlek 5 Styck
Längd 220 mm
Diameter 16 mm
Ytbehandling Varmförzinkad
EAN 4051426071804
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
