Tarkett WoodstockArt.nr: 4087342
Laminatgolv
Brume Oak Beige, 2,13m² per paket
Beskrivning
Art.nr: 4087342Laminatgolv med 2-stavsmönster i en modern beige nyans. Mönstret ger ett lugnt intryck och är optimerat för att återskapa känslan av ett autentiskt och högkvalitativt trägolv.
770 kr
Inkl. moms
Skickas om 9-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4087342Laminatgolv med 2-stavsmönster i en modern beige nyans. Mönstret ger ett lugnt intryck och är optimerat för att återskapa känslan av ett autentiskt och högkvalitativt trägolv.
Produktinformation
Tarkett Woodstock Brume Oak Beige är ett laminatgolv med 2-stavsmönster i en modern beige nyans. Mönstret ger ett lugnt intryck och är optimerat för att återskapa känslan av ett autentiskt och högkvalitativt trägolv.
Glöm inte att beställa underlagsmaterial, Tarkett rekommenderar Grålumpapp, Tarkofoam eller Tarkoflex till denna produkt.
Glöm inte att beställa underlagsmaterial, Tarkett rekommenderar Grålumpapp, Tarkofoam eller Tarkoflex till denna produkt.
- Slitstarkt, tåligt och lättstädat
- Klassisk och naturtrogen trädesign
- 1380 x 193 x 8 mm
- Enkelt att lägga limfritt med 5G-klicksystem
- Tillverkad i Europa
- PEFC certifierad (PEFC / 05-35-125)
| Tekniska data | |
| Längd | 138 cm |
|---|---|
| Bredd | 19.3 cm |
| Total tjocklek | 8 mm |
| m² per paket | 2.13 |
| Artiklar per paket | 8 |
| Struktur/yteffekt | Woodgrain |
| Formattyp | Plank |
| PEFC (PEFC / 05-35-125) | Ja |
| Klassificering för bostadsmiljö | 23 Hög |
| Låssystem | 5G |
| Fasade kanter | Ingen fasning |
| Klassificering för kommersiell miljö | 32 General |
| Golvvärme | Ja (max 27 °C) |
Serie Tarkett Woodstock
Area 2.13 m²
EAN 3423128713732
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
