Tarkett WoodstockArt.nr: 4087345
Laminatgolv
Brook Oak Brown, 2,13m² per paket
Beskrivning
Art.nr: 4087345Laminatplankgolv i en behaglig, brun eknyans. Golvet är digitaltryckt vilket gör att mönstrets repitition blir närmast omöjligt att upptäcka för ögat. Mönstret har ådring och kvist vilket återskapar känslan av ett äkta trägolv.
770 kr
Inkl. moms
Skickas om 9-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4087345Laminatplankgolv i en behaglig, brun eknyans. Golvet är digitaltryckt vilket gör att mönstrets repitition blir närmast omöjligt att upptäcka för ögat. Mönstret har ådring och kvist vilket återskapar känslan av ett äkta trägolv.
Produktinformation
Tarkett Woodstock Brook Oak Brown är ett laminatplankgolv i en behaglig, brun eknyans. Golvet är digitaltryckt vilket gör att mönstrets repitition blir närmast omöjligt att upptäcka för ögat. Mönstret har ådring och kvist vilket återskapar känslan av ett äkta trägolv.
Glöm inte att beställa underlagsmaterial, Tarkett rekommenderar Grålumpapp, Tarkofoam eller Tarkoflex till denna produkt.
Glöm inte att beställa underlagsmaterial, Tarkett rekommenderar Grålumpapp, Tarkofoam eller Tarkoflex till denna produkt.
- Slitstarkt, tåligt och lättstädat
- Klassisk och naturtrogen trädesign
- 1380 x 193 x 8 mm
- Enkelt att lägga limfritt med 5G-klicksystem
- Tillverkad i Europa
- PEFC certifierad (PEFC / 05-35-125)
| Tekniska data | |
| Längd | 138 cm |
|---|---|
| Bredd | 19.3 cm |
| Total tjocklek | 8 mm |
| m² per paket | 2.13 |
| Artiklar per paket | 8 |
| Struktur/yteffekt | Woodgrain |
| Formattyp | Plank |
| PEFC (PEFC / 05-35-125) | Ja |
| Klassificering för bostadsmiljö | 23 Hög |
| Låssystem | 5G |
| Fasade kanter | 4 sidor |
| Klassificering för kommersiell miljö | 32 General |
| Golvvärme | Ja (max 27 °C) |
Serie Tarkett Woodstock
Area 2.13 m²
EAN 3423128711530
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
