Metro Therm Cabinet 60 RArt.nr: 2810872
Varmvattenberedare
rostfri
Beskrivning
Art.nr: 281087260 l varmvattenberedare med 15 mm anslutning nedåt med arm.sats. Levereras som standard för väggmontage.
11 619 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Om du inte vill installera själv
Fler än 10 st i lager | Skickas inom 24 timmar!
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 281087260 l varmvattenberedare med 15 mm anslutning nedåt med arm.sats. Levereras som standard för väggmontage.
Produktinformation
Metro Therm Cabinet 60 R är en 60 l varmvattenberedare med 15 mm anslutning nedåt med arm.sats. Levereras som standard för väggmontage.
| Tekniska data: | |
| Nominellt innehåll | 60 l |
| Märkspänning | 400 V |
| Effekt | 3 kW |
| Energiklass (VS) | C |
| Utförande | Rostfritt stål |
| Anslutning | 15 mm |
| Höjd | 754 mm |
| Bredd | 420 mm |
| Djup | 420 mm |
- 60 liters varmvattenberedare
- Rostfritt utförande
- 3 kW effekt vid 400 V
- 15 mm nedåtriktad anslutning
- Standardutförande för väggmontage
- Kompakt format 754 x 420 x 420 mm
Volym 60 l
EAN 5708511208865
RSK-nummer 6949546
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
