LVI Tamari VArt.nr: 4013341
Elradiator
Beskrivning
Art.nr: 4013341Elektrisk vätskefylld vertikal radiator, med elektronisk termostat - digital display. För väggmontage, elektronisk termostat med digital display. Trådlös och programmerbar (veckoprogram, komfort, temperatursänkning, frostskydd, semester, boost).
12 729 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 9-16 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4013341Elektrisk vätskefylld vertikal radiator, med elektronisk termostat - digital display. För väggmontage, elektronisk termostat med digital display. Trådlös och programmerbar (veckoprogram, komfort, temperatursänkning, frostskydd, semester, boost).
Produktinformation
Elektrisk vätskefylld vertikal radiator, med elektronisk termostat - digital display. För väggmontage, elektronisk termostat med digital display. Trådlös och programmerbar (veckoprogram, komfort, temperatursänkning, frostskydd, semester, boost).
| Tekniska data | |
| Adaptiv (självlärande) | Ja |
|---|---|
| Antal "Pilot wire" kommando | 2 |
| Bredd | 905 mm |
| Digital indikering | Ja |
| Djup | 75 mm |
| Färg | Vit |
| Förbrukningsindikator | Ja |
| Höjd | 1830 mm |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Känner av öppet fönster | Ja |
| Lämplig för bussanslutning | Nej |
| Material värmeelement | Stål |
| Matningsspänning | 400 V |
| Med dekorativ yta | Nej |
| Med närvarodetektor | Nej |
| Med tidsbrytare | Ja |
| Skyddsklass (IEC 61140) | II |
| Uppvärmningseffekt | 2000 W |
| Vikt | 58 kg |
| Typ | TAM V 18 10 400 20 2 |
Typ 18
Med fläkt Nej
Höjd 1830 mm
Integrerat koppel Nej
Bredd 905 mm
Djup 75 mm
EAN 7392518045486
E-nummer 8555305
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
