LVI Epok HArt.nr: 4013297
Elradiator
Beskrivning
Art.nr: 4013297Elektrisk vätskefylld horisontell radiator, med elektronisk termostat - digital display. För väggmontage, elektronisk termostat med digital display. Trådlös och programmerbar (veckoprogram, komfort, temperatursänkning, frostskydd, semester, boost).
8 207 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 9-15 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4013297Elektrisk vätskefylld horisontell radiator, med elektronisk termostat - digital display. För väggmontage, elektronisk termostat med digital display. Trådlös och programmerbar (veckoprogram, komfort, temperatursänkning, frostskydd, semester, boost).
Produktinformation
Elektrisk vätskefylld horisontell radiator, med elektronisk termostat - digital display. För väggmontage, elektronisk termostat med digital display. Trådlös och programmerbar (veckoprogram, komfort, temperatursänkning, frostskydd, semester, boost).
| Tekniska data | |
| Adaptiv (självlärande) | Ja |
|---|---|
| Antal "Pilot wire" kommando | 2 |
| Bredd | 800 mm |
| Digital indikering | Ja |
| Djup | 133 mm |
| Färg | Vit |
| Förbrukningsindikator | Ja |
| Höjd | 500 mm |
| Inställbar med fjärrkontroll | Ja |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Känner av öppet fönster | Ja |
| Lämplig för bussanslutning | Nej |
| Material värmeelement | Stål |
| Matningsspänning | 230 V |
| Med dekorativ yta | Nej |
| Med närvarodetektor | Nej |
| Med tidsbrytare | Ja |
| Olje-/vätskefylld | Ja |
| Skyddsklass (IEC 61140) | II |
| Uppvärmningseffekt | 750 W |
| Vikt | 29 kg |
| Typ | EPO 05 08 230 08 2 |
Typ 5
Med fläkt Nej
Höjd 500 mm
Integrerat koppel Nej
Bredd 800 mm
Djup 133 mm
EAN 6438257574304
E-nummer 8555282
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
