    Horizon HZ615SHLF Intra Diskbänk 51 x 61,5 cm
    Intra Horizon HZ615SHLFArt.nr: 2363252
    Intra
    Diskbänk
    51 x 61,5 cm
    Inkl. moms
    Skickas om 9-14 dagar
    30 dagars öppet köp
    Beskrivning
    Art.nr: 2363252
    Intra
    Produktinformation
    Egenskaper
    • Med en och en halv disklåda
    • Monteras med plan-underlimning
    Medföljande tillbehör
    • Korgventiler
    • Bräddavlopp
    • Vattenlås
    Tekniska data:
    Material Rostfritt stål
    Längd 615 mm
    Bredd 510 mm
    Höjd 160 mm
    RSK-nummer 8018327
    • Rostfritt stål
    • En och en halv disklåda
    • 615 x 510 mm
    • Montering för plan- eller underlimning
    • Bräddavlopp i stora lådan
    Material Rostfritt Stål
    Med kranhål Ja
    Antal diskhoar 2 st
    Bredd 615 mm
    Djup 510 mm