Unidrain HighLine Cassette 1940Art.nr: 3097512
Avloppspanel
900x15 mm
Beskrivning
Art.nr: 3097512En kassetthållare och hållare som skruvas samman före montering och fyllning av denna. Fyll kassetten med material samma som golvplattorna eller annat valfritt material.
Produkten har utgått
Finns i olika varianter
Beskrivning
Art.nr: 3097512En kassetthållare och hållare som skruvas samman före montering och fyllning av denna. Fyll kassetten med material samma som golvplattorna eller annat valfritt material.
Produktinformation
HighLine Cassette består av en kassetthållare och hållare som skruvas samman före montering och fyllning av denna. Fyll kassetten med material samma som golvplattorna eller annat valfritt material. Kassetthöjd (10, 12, 15 eller 25 mm) beror på golvplattornas tjocklek.
| Tekniska data | |
| Material | Rostfritt stål (AISI 304) |
|---|---|
| Användning | Linjeavlopp |
| Yta | Borstad |
| Längdmodell | 900 |
| Höjd | 15 mm |
| Förhöjningsset | Plast (PE) |
| Längd utan/med ram | 833/895 mm |
| Vikt | 1690 g |
Färg Rostfritt stål
EAN 5707692005232
RSK-nummer 7132749
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
