Duravit No.1Art.nr: 4045851
Tvättställ
Beskrivning
Art.nr: 4045851Duravit Duravit No.1 Tvättställ 360 mm Vit Högblank, Armaturhålsplattform, Antal hål för armatur: 1 - 07453600412
1 528 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 8-11 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4045851Duravit Duravit No.1 Tvättställ 360 mm Vit Högblank, Armaturhålsplattform, Antal hål för armatur: 1 - 07453600412
Produktinformation
Duravit Duravit No.1 Tvättställ 360 mm Vit Högblank, Armaturhålsplattform, Antal hål för armatur: 1 - 07453600412
| Tekniska data | |
| Antal användningsställen | 1 |
|---|---|
| Antal armaturhål per tvättställ | 1 |
| Antal bassänger | 1 |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Armaturhål | Höger |
| Avställningsyta | Ingen |
| Ben medlevereras | Nej |
| Bredd/Diameter | 360 mm |
| Centrumavstånd bulthål | 220 mm |
| Djup | 220 mm |
| Form | Rektangulär |
| Färg | Vit |
| Glansvärde | Blank |
| Höjd | 140 mm |
| Lämplig för ben | Nej |
| Lämplig för hörnmontering, höger | Nej |
| Lämplig för hörnmontering, vänster | Nej |
| Lämplig för möbelmontering | Nej |
| Lämplig för pelare | Nej |
| Lämplig för vattenlåskåpa | Nej |
| Material | Keramik |
| Med bakvägg | Nej |
| Med bottenventil | Nej |
| Med bottenventil och integrerat bräddavlopp | Nej |
| Med bräddavlopp | Nej |
| Med handdukshållare | Nej |
| Med hål för lyftstång till bottenventil | Nej |
| Med hål för tvålpump | Nej |
| Med integrerad tvålplats | Nej |
| Med jordningsanordning | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Med vattenlås | Nej |
| Med vattenlåskåpa | Nej |
| Monteringsmetod | Hängande |
| Pelare medlevereras | Nej |
| Sjukhusutförande (Tillgänglighetsanpassad) | Nej |
| Smutsavvisande | Nej |
| Stansbara armaturhål | Ingen |
| Synligt bräddavlopp | Nej |
| Typ av fastsättning | Bult/Skruvbult |
| REACH Datum | 2022-04-20 |
| REACH Informationsplikt | Nej |
Form Rektangulär
Kranhålsplacering Höger
CC-mått 220 mm
Monteringsmått (LxB) 220 mm
Med kranhål Ja
Bredd 360 mm
Djup 220 mm
Bräddavlopp Nej
Färg Vit
EAN 4063382184610
RSK-nummer 7781263
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
