Grohe START XLArt.nr: 4090883
Tvättställsblandare
Beskrivning
Art.nr: 4090883GROHE Start XL ettgreps servantbatteri er en stilren og funksjonell løsning utviklet for frittstående servanter, med en ekstra høy tut som gir god brukskomfort og fleksibilitet i hverdagen. Det moderne designet kombineres med praktiske funksjoner som gjør det enkelt å oppgradere badet til en attraktiv pris.
2 481 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas 2026-05-21
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4090883GROHE Start XL ettgreps servantbatteri er en stilren og funksjonell løsning utviklet for frittstående servanter, med en ekstra høy tut som gir god brukskomfort og fleksibilitet i hverdagen. Det moderne designet kombineres med praktiske funksjoner som gjør det enkelt å oppgradere badet til en attraktiv pris.
Produktinformation
GROHE Start XL ettgreps servantbatteri er en stilren og funksjonell løsning utviklet for frittstående servanter, med en ekstra høy tut som gir god brukskomfort og fleksibilitet i hverdagen. Det moderne designet kombineres med praktiske funksjoner som gjør det enkelt å oppgradere badet til en attraktiv pris.
Batteriet er utstyrt med en justerbar perlator som lar deg tilpasse vannstrålen etter servantens utforming, noe som gir optimal kontroll og redusert sprut. Den keramiske patronen med energisparende kaldstart gir presis regulering av både temperatur og vannmengde, samtidig som den bidrar til lavere energiforbruk.
Takket være vannbesparende teknologi begrenses forbruket til ca. 5,7 l/min uten at det går på bekostning av ytelsen. Separate innvendige vannveier sørger for at vannet holdes rent og fritt for kontakt med bly og nikkel. Overflaten har en slitesterk kromfinish som holder seg blank over tid og er enkel å rengjøre.
Monteringen er tilpasset etthullsinstallasjon og gjøres raskt og effektivt ved hjelp av medfølgende installasjonsverktøy og veiledning. En praktisk oppløftsventil for avløp betjenes enkelt via en hendel på siden av batteriet, noe som gir en helhetlig og brukervennlig løsning for moderne bad.
Batteriet er utstyrt med en justerbar perlator som lar deg tilpasse vannstrålen etter servantens utforming, noe som gir optimal kontroll og redusert sprut. Den keramiske patronen med energisparende kaldstart gir presis regulering av både temperatur og vannmengde, samtidig som den bidrar til lavere energiforbruk.
Takket være vannbesparende teknologi begrenses forbruket til ca. 5,7 l/min uten at det går på bekostning av ytelsen. Separate innvendige vannveier sørger for at vannet holdes rent og fritt for kontakt med bly og nikkel. Overflaten har en slitesterk kromfinish som holder seg blank over tid og er enkel å rengjøre.
Monteringen er tilpasset etthullsinstallasjon og gjøres raskt og effektivt ved hjelp av medfølgende installasjonsverktøy og veiledning. En praktisk oppløftsventil for avløp betjenes enkelt via en hendel på siden av batteriet, noe som gir en helhetlig og brukervennlig løsning for moderne bad.
| Tekniska data | |
| REACH - Innehåller kandidatämnen | Bly |
|---|---|
| REACH Datum | 2025-11-05 |
| REACH Informationsplikt | Ja |
| Accentfärg | Övrigt |
| Anslutningsdimension tillopp | 3/8" (10) |
| Antal armaturhål | 1-hål |
| Basfärg | Krom |
| Bygghöjd undersida utlopp | 189 mm |
| Kallstartfunktion | Ja |
| Längd utsprång utloppspip | 262 mm |
| Lågtrycksutförande | Nej |
| Max. flöde (vid 300 kPa) | 5 l/min |
| Med avloppsplugg | Nej |
| Med bottenventil | Ja |
| Med kedja | Nej |
| Med kedjefäste | Nej |
| Med sidodusch | Nej |
| Med temperaturbegränsning | Ja |
Med bottenventil Ja
Material Mässing
Hög modell Ja
Anslutning Slätände
Med handdusch Nej
Ytskydd Förkromad
Färg Krom
EAN 4005176690273
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
