Mora MMIX II 331500Art.nr: 4067198
Duschset
med blandare, 150 c/c, krom
Beskrivning
Art.nr: 4067198MMIX II shower kit med nydesignad handdusch samt uppdaterad termostat. Precis som med alla andra produkter från Mora kännetecknas denna eleganta kromade dusch av genomtänkta detaljer och hög kvalitet.
4 490 kr
Inkl. moms
Skickas om 10-17 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4067198MMIX II shower kit med nydesignad handdusch samt uppdaterad termostat. Precis som med alla andra produkter från Mora kännetecknas denna eleganta kromade dusch av genomtänkta detaljer och hög kvalitet.
Produktinformation
MMIX II shower kit med nydesignad handdusch samt uppdaterad termostat. Precis som med alla andra produkter från Mora kännetecknas denna eleganta kromade dusch av genomtänkta detaljer och hög kvalitet. En produkt som håller vad den lovar in i minsta detalj.
| Tekniska data | |
| Accentfärg | Krom |
|---|---|
| Anslutning tillopp | Invändig gänga |
| Anslutningsdimension tillopp | 3/4" |
| Basfärg | Krom |
| Centrumavstånd | 150 mm |
| Dimension utlopp (Nominell diameter) | 1/2" |
| Material armatur | Mässing |
| Med duschset/-garnityr | Ja |
| Ytskydd | Förkromad |
| REACH Datum | 2024-01-31 |
Material Mässing
CC-mått 150 mm
Med blandare Ja
Färg Krom
EAN 7391887267338
RSK-nummer 8283430
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
