Venture Home GordoArt.nr: 4086090
Solsäng
Beskrivning
Art.nr: 4086090Gordo är den ultimata platsen för avkoppling utomhus. Med sin generösa storlek och stilrena gungfunktion bjuder den in till både vila och härliga stunder tillsammans.
1 411 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Slut för säsongen
Vi beräknar att produkten går att köpa igen 2027-02-02
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4086090Gordo är den ultimata platsen för avkoppling utomhus. Med sin generösa storlek och stilrena gungfunktion bjuder den in till både vila och härliga stunder tillsammans.
Produktinformation
Gordo är den ultimata platsen för avkoppling utomhus. Med sin generösa storlek och stilrena gungfunktion bjuder den in till både vila och härliga stunder tillsammans. Den eleganta ramen i beige ton harmonierar perfekt med det vit- och beigefärgade randiga tyget, vilket skapar en fräsch och modern känsla på uteplatsen.
Tack vare sin kombination av komfort och stil blir Gordo snabbt favoritplatsen i trädgården, på altanen eller vid poolen – en möbel där du kan luta dig tillbaka, koppla av och njuta av sommarens alla stunder.
Tack vare sin kombination av komfort och stil blir Gordo snabbt favoritplatsen i trädgården, på altanen eller vid poolen – en möbel där du kan luta dig tillbaka, koppla av och njuta av sommarens alla stunder.
| Tekniska data | |
| Huvudfärg | Beige |
|---|---|
| Material ben | Stål |
| Total höjd | 48 cm |
| Total bredd | 180 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 146 cm |
| Sittdjup | 200 cm |
| Totalt djup | 200 cm |
| Ytfinish/beläggning | Pulverbeläggning |
| Dyna ingår? | Nej |
| Viktkapacitet | 150 kg |
Serie Venture Home Gordo
EAN 7340220867896
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
