Makita DCL180ZBArt.nr: JY14531
Makita
Dammsugare
utan batteri och laddare
Beskrivning
Art.nr: JY14531
Makita DCL180ZB är en sladdlös, batteridriven 18V dammsugare med en kapacitet på 650ml och drifttid upp till 20 min. Låg ljudnivå för bekväm arbetsmiljö och en utmärkt sugeffekt på 30W.
Prisjakt
PriceRunner
Inkl. moms
Fler än 10 st i lager | Skickas inom 24 timmar!
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: JY14531
Produktinformation
  • Portabel sladdlös dammsugare på 18V
  • Stark sugeffekt på 30W
  • T-munstycke med förbättrad rörlighet
  • Tystgående, endast 71dB
  • Drifttid mellan 10-20 minuter
  • Ergonomisk design med gummerade handtag
Leveransomfattning
  • 1 styck dammfilter
  • 1 styck prefilter
Tekniska data:
Kapacitet 650 ml
Max luftintag 1,3m3/min
Driftstid (max/min) ca 20min
Batterispänning 18 V
Vikt 1,2 kg
Mått (LxBxH) 476 x 114 x 152 mm
Ryggburen Nej
Spänning 18 V