    UC18YKSL HiKOKI Batteriladdare
    HiKOKI UC18YKSLArt.nr: 2330110
    HiKOKI
    Batteriladdare
    4,6
    Beskrivning
    Art.nr: 2330110
    En batteriladdare för HiKOKI Li-ion batterier på 14,4V och 18V.
    Prisjakt
    PriceRunner
    Inkl. moms
    4 st i lager | Skickas fredag, 15 maj
    30 dagars öppet köp
    Beskrivning
    Art.nr: 2330110
    HiKOKI
    Produktinformation
    HiKOKI UC18YKSL är en batteriladdare för HiKOKI Li-ion batterier på 14,4V och 18V.
    Egenskaper
    • Användarvänlig batteriladdare 14,4V - 18V
    • Kompatibel för laddning av batterier med slidefäste
    • Laddar 14,4V - 18V Li-ion batterier
    • Indikator för laddprocess
    Spänning 14.4 V, 18 V