    UC18YFSL HiKOKI Batteriladdare
    HiKOKI UC18YFSLArt.nr: 2330111
    HiKOKI
    Batteriladdare
    Beskrivning
    Art.nr: 2330111
    Batteriladdare för HiKOKIS Li-ion batterier på 14,4V och 18V.
    Prisjakt
    PriceRunner
    Inkl. moms
    5 st i lager | Skickas fredag, 15 maj
    30 dagars öppet köp
    Beskrivning
    Art.nr: 2330111
    HiKOKI
    Produktinformation
    HiKOKI UC18YFSL är en kombiladdare/batteriladdare för HiKOKI Li-ion batterier på 14,4V och 18V.
    Egenskaper
    • Batteriladdare för HiKOKI Li-ion batterier på 14,4V och 18V
    • Kompatibel för HiKOKI batterier med slide infattning
    • 230V nätspänning
    • Utrustad med kylfläkt
    • Kombiladdare för Li ion 14,4 V och 18 V
    • För batterier med slide infattning
    • Drivs med 230 V nätspänning
    • Indikator visar laddningsprocessen
    • Inbyggd kylfläkt för effektiv kylning
    Spänning 14.4 V, 18 V