    Bosch 2608644046 Expert for WoodArt.nr: JZ570011-16
    Bosch
    Sågklinga
    56T
    Beskrivning
    Art.nr: JZ570011-16
    Sågklinga för att såga i trä. Mått 190x20 mm. Passar till sänk- och cirkelsågar.
    Prisjakt
    PriceRunner
    Inkl. moms
    Finns i olika varianter
    Skickas om 7-9 dagar
    30 dagars öppet köp
    Beskrivning
    Art.nr: JZ570011-16
    Bosch
    Produktinformation
    Sågklinga för att såga i trä. Mått 190x20 mm. Tjocklek på 1,6 mm. Tandantal: 56 st.
    Smidig, ren sågning i alla träslag. Microteq-tandningen ger lång livslängd.
    Kompatibilitet
    Passar till sänk- och cirkelsågar med en klingdiameter på 190mm och en klinghålsdiameter på 20mm.
    • För trä sågklinga för rena snitt
    • Diameter 190 mm hål 20 mm
    • 56 tänder för finare sågresultat
    • Klingtjocklek 1,6 mm
    • Microteq-tandning för lång livslängd
    • Smidig sågning i alla träslag
    Klinghålsdiameter 20 mm
    Klingdiameter 190 mm
    Serie Bosch EXPERT
    Antal tänder 56 T
    Klingbredd 1.6 mm