Black & Decker BDCINF18N-QSArt.nr: 2840015
Black & Decker
Kompressor
utan batteri och laddare
Beskrivning
Art.nr: 2840015
AC/DC kompressor med en kapacitet på 160 PSI / 11,03 bar. Kompressorn är världens första multikompressor som har tre olika driftkällor - 12V, 230V samt 18V batteridrift.
Prisjakt
PriceRunner
Inkl. moms
Skickas om 9-13 dagar
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 2840015
Produktinformation
Black & Decker BDCINF18N-QS är en AC/DC kompressor med en kapacitet på 160 PSI / 11,03 bar. Kompressorn är världens första multikompressor som har tre olika driftkällor - 12V, 230V samt 18V batteridrift. Fungerar i alla 12V cigarettuttag. BDCINF18N-QS är mycket portabel och är perfekt för att pumpa bil-/cykeldäck, uppblåsbara pooler, fotbollar och uppblåsbara madrasser etc.
Egenskaper
  • Kan drivas med 18V batterier från Black & Decker
  • Fungerar även i alla 12V cigarettuttag
  • Världens första multikompressor som har tre olika driftkällor - 12V/230V samt 18V batteridrift
    60PSI / 11,3 Bar - för alla typer av användningsområden
  • Den kompakta designen gör den enkel att förvara i bilen, båten eller på en hylla i garaget
Tekniska data:
Kapacitet 160 PSI / 11,03 bar
  • Tre driftkällor 12V 230V och 18V
  • Maxtryck 160 PSI och 11,03 bar