Milwaukee M18 ALIS-0Art.nr: 4061270
Arbetslampa
utan batteri och laddare
Beskrivning
Art.nr: 4061270Arbetslampa med TRUEVIEW högupplöst belysning med upp till 1000 lumen. Lampan har en horisontell och vertikal rörlighet för belysningshuvudet och en integrerad krok.
1 574 kr
Inkl. moms
Fler än 10 st i lager | Skickas inom 24 timmar!
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 4061270Arbetslampa med TRUEVIEW högupplöst belysning med upp till 1000 lumen. Lampan har en horisontell och vertikal rörlighet för belysningshuvudet och en integrerad krok.
Produktinformation
MILWAUKEE M18 ALIS-0 är en arbetslampa med TRUEVIEW högupplöst belysning med upp till 1000 lumen. Lampan har en horisontell och vertikal rörlighet för belysningshuvudet och en integrerad krok. Upp till 110 timmars driftstid när den används med ett M18 5,0 Ah-batteri. USB-A (12 W) och USB-C (27 W) laddning. IP54. Vikt med batteri är 1,2 kg. Levereras utan batterier och laddare i en kartong.
| Tekniska data | |
| Antal batterier som medföljer | 0 |
|---|---|
| Färgtemperatur | 4000 K |
| Kapslingsklass (IP) | IP54 |
| Ljusflöde | 1000 lm |
| Med batteriladdare | Nej |
| Märkspänning | 18 V |
| Strömförsörjning | Batteri (uppladdningsbart) |
| Vikt | 1.2 kg |
Vikt 1.2 kg
Ljusflöde 1000 lm
Färgtemperatur 4000 K
USB-utgång USB-A, USB-C
Vinklingsbar Ja
EAN 4058546513085
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information

