Jetting Screws 57050110Art.nr: 3015472
Träskruv
5 mm TFT, FZB
Beskrivning
Art.nr: 3015472TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
157 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 11-12 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3015472TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
Produktinformation
TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 25 |
|---|---|
| Diameter | 5 mm |
| Diameter huvud | 10 mm |
| Försänkt huvud | Ja |
| Helgängad | Nej |
| Huvudform | Övrigt |
| Höjd huvud | 3 |
| Längd | 110 mm |
| Längd gänga | 60 mm |
| Skruvsystem | Torx (TX) |
| Beteckning | TFT |
Förpackningsstorlek 100 Styck
Längd 110 mm
Huvuddiameter 10 mm
Bits T25
Diameter 5 mm
Ytbehandling Förzinkad
EAN 7393940019984
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
