SPAX 0538000601003Art.nr: 3014709
Trallskruv
T25, 100-pack
Beskrivning
Art.nr: 3014709Trallskruv för hårdare träslag, ingen förborrning krävs. Mycket bra klämkraft mellan materialen.
1 219 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 7-11 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Denna produkt ingår i:
Beskrivning
Art.nr: 3014709Trallskruv för hårdare träslag, ingen förborrning krävs. Mycket bra klämkraft mellan materialen.
Produktinformation
Trallskruv för hårdare träslag, ingen förborrning krävs. Mycket bra klämkraft mellan materialen. Cylindrisk skalle för låg splittrings effekt i trämaterialet. Rostfri/syrafast A4 1.4578.
| Tekniska data | |
| Bitsstorlek | 25 |
|---|---|
| Diameter | 6.0 mm |
| Diameter huvud | 7 mm |
| Kategori rostfritt stål (ISO 3506) | A4 |
| Längd | 100 mm |
| Längd gänga | 40 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Skruvsystem | Torx (TX) |
| Beteckning | SPAX-D |
| Material | Rostfritt stål A4 AISI 316 |
Förpackningsstorlek 100 Styck
Längd 100 mm
Huvuddiameter 7 mm
Bits T25
Diameter 6 mm
EAN 4003530247064
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
