Arvid Nilsson 11405075Art.nr: 3003921
Sexkantsskruv
M5, M6S 8.8, FZB, ISO 4017
Beskrivning
Art.nr: 3003921M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4017 (DIN 933), helgängad.
379 kr
Inkl. moms
Finns i olika varianter
Skickas om 12-14 dagar
Fri frakt över 999 kr*
30 dagars öppet köp
Beskrivning
Art.nr: 3003921M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4017 (DIN 933), helgängad.
Produktinformation
M-gänga. Sexkantsskruv enligt ISO 4017 (DIN 933), helgängad.
| Tekniska data | |
| Gängtyp | M (metrisk) |
|---|---|
| Helgängad | Ja |
| Huvudform | Sexkant |
| Höjd huvud | 3.5 mm |
| Längd | 75 mm |
| Material | Stål |
| Materialkvalitet | Stål (8.8) |
| Nyckelvidd | 8 mm |
| Storlek gänga metrisk (M) | 5 |
| Beteckning | M6S |
Förpackningsstorlek 200 Styck
Längd 75 mm
Huvuddiameter 3.5 mm
Ytbehandling Förzinkad
EAN 7319005242159
Tillverkare
Tillverkares postadress
Kontakta tillverkaren Uppgifter saknas, kontakta oss för mer information
